XIII Powiatowy Konkurs Matematyczy

Celem tego konkursu było rozwijanie zainteresowań matematycznych u uczniów, wspieranie talentów matematycznych i stwarzanie możliwości sprawdzania ich osiągnięć a nauczycielom warunków do twórczej pracy z młodzieżą. Do konkursu przystąpiło 295 uczniów z 31 szkół powiatu ostrowskiego. Ze względu na Pandemię Powiatowa Komisja Konkursowa  4 czerwca 2020 wyłoniła 32 finalistów, a z nich laureatów.

Wśród finalistów znalazło się troje uczniów klasy szóstej naszej szkoły: Jan Pera, Mateusz Kasałka i Adam Kasałka.

Gratulujemy!

  Wszyscy finaliści  konkursu otrzymali nagrody i dyplomy z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Fundatorami nagród książkowych byli:  Wielkopolski Kurator Oświaty w Poznaniu i Rada Rodziców Zespołu Szkół w Korytach.

Dyrektor szkoły Barbara Hofman oraz Koordynator konkursu Daniela Moch  dziękuje serdecznie sponsorom za wsparcie finansowe, za wszelką okazaną pomoc przy organizacji konkursu.

 

 

Please login or register to post comments.

Zespół Szkół im. Orła Białego w Korytach
Koryta 66b
63-440 Raszków
tel/fax (062) 7343023
e-mail: zespolkoryta@o2.pl

 
 RODO  

 

 

 

Copyright 2024 by Zespół Szkół im. Orła Białego w Korytach | Zaloguj

DZIEŃ MAMY

Dzień Mamy jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców.

Czytaj dalej

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26 czerwca 2020r zakończylismy kolejny rok szkolny.  Był to rok zdobywania wiedzy, owocnej pracy, ale i pokonywania nieoczekiwanych trudności. Drugie półrocze okazało się wielkim wyzwaniem zarówno dla uczniów, nauczycieli jak i rodziców naszych uczniów, w bardzo krótkim czasie nasza szkoła zaczęła funkcjonować w trybie on-line.

Czytaj dalej

Egzaminy ósmoklasistów

W dniach od 16 do 18 czerwca 2020 roku dbywały się egzaminy ósmoklasistów. W naszej szkole do egzaminu przystąpiło 17. ósmoklasistów. Pierwszego dnia uczniowie pisali test z języka polskiego, następnego dnia z matematyki, a zakończyli swoje zmagania językiem obcym.

Czytaj dalej

XXIX Międzynarodowy Konkurs ”Kangur Matematyczny”

19 marca 2020  miała odbyć się XXIX edycja Międzynarodowego Konkursu ”Kangur Matematyczny”.

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach Komitet Organizacyjny Konkursu  podjął decyzję o przeprowadzeniu konkursu zdalnie za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl.
W dniach 25 – 25 maja 2020r odbyły się konkursy próbne, a od 2 do 5 czerwca 2020r. konkursy właściwe w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Czytaj dalej

XIII Powiatowy Konkurs Matematyczy

Celem tego konkursu było rozwijanie zainteresowań matematycznych u uczniów, wspieranie talentów matematycznych i stwarzanie możliwości sprawdzania ich osiągnięć a nauczycielom warunków do twórczej pracy z młodzieżą. Do konkursu przystąpiło 295 uczniów z 31 szkół powiatu ostrowskiego.

Wśród finalistów znalazło się troje uczniów klasy szóstej naszej szkoły: Jan Pera, Mateusz Kasałka i Adam Kasałka.

Gratulujemy!

Czytaj dalej
1345678910Ostatnia